Літературна Україна

00212538_n1
У наш час так мало літературних видань, в яких була б доцільно зібрана інформація щодо проблем сучасної літератури, цікаві новини  для філологів та людей , не байдужих  до української літератури та культури в цілому. Все це можна віднайти у  « Літературній Україні ».В газеті кожен може дізнатись безліч фактів про сучасних письменників та поетів, згадати відомих митців української літератури. Наприклад, в цьому номері в пам’ять  до дня народження Володимира Сосюри організовано літературно – мистецький вечір, про який і йде мова у статті « Голос «ніжного й тривожного» поета».Не забули згадати і  про звитягу  духу київських студентів, які полягли у бою під Крутами .  В статті згадується історія битви та мужність юнаків, які віддали свої життя за свободу. Такі події варто вшановувати та  пам’ятати .Хто цікавиться поезією, може насолоджуватись звуками рим, виділених на окремих сторінках видання.Для пізнання чогось нового «ЛУ» містить спеціальні рубрики , такі як: «Наш календар», «Книжкова ятка», «Що? Де? Коли?» та «Літщоденник». Це дає змогу усім читачам завжди бути у курсі сучасних новин та подій літературного життя.

У цьому номері чимало статей присв’ячується, як не дивно,  українському футболу. Одна з них мене дуже зацікавила – «…Плюс футболізація та дебілізація». Її автор, Іван Корсак,  говорить, що: «…сучасний футбол – то великий бізнес». Він зауважує, що « суцільна футболізація і дебілізація суспільства зовсім невипадкова, хтось, лукаво всміхаючись, диригує тим вельми вправно». Ще багатьма цікавими тезами ділиться з нами автор, даючи нам зрозуміти, що навіть футбол – спортивна гра –  може впливати на культуру та свідомість пересічного українця.

Тож, якщо у вашому житті література займає важливе місце, то ви  зможете її часточку віднайти у щотижневику  « Літературна Україна».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>