Виховна робота

i6[1]Викладачі кафедр є кураторами та наставниками академічних груп історико-філологічного факультету. Вони систематично контролюють відвідування студентами занять та їх успішність, підтримують зв’язок із батьками, відвідують студентів у гуртожитку, проводять вині години на соціальну тематику. Згідно з графіком, складеним деканатом, двічі на рік відбуваються батьківські збори, систематично надсилаються батькам листи-подяки за успіхи у навчанні та листи-попередження про наявність академічних боргів.
На історико – філологічному факультеті створено всі умови для змістовного відпочинку студентів. Традиційними стали творчі конкурси «Філологиня факультету»,200x150-images-stories-istoruku-24[1] «Джентльмен факультету», предметні вікторини, науково-практичні конференції, святкові дискотеки. Понад десять років на факультеті існує народний аматорський театр «Бриз», який заснував доцент кафедри української літератури, кандидат філологічних наук Богдан Денисюк. Два роки цей колектив завойовував гран-прі на Всеукраїнському театральному фестивалі «Форум». Виборював перші місця на фестивалі “Від Гіпаніса до Борисфена” (Очаків 2010), “Співограй” (Феодосія 2010), “Ifas” (Чехія 2010).Щороку самодіяльні актори тішать своїх шанувальників прем’єрами (це постановки за мотивами поеми Т. Шевченка «Наймичка», за повістю Б. Шведа «Поліщуки», романом у віршах Л. Костенко «Маруся Чурай» та «Чотири вінки пам’яті» за творчістю О.Стефановича).
Шліфувати майстерність самодіяльним акторам та студентам, які обирають спеціалізацію «режисура шкільних театрів» допомагають фахівці з Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого (Богдан Бенюк), актори із Рівненського українського музично-драматичного академічного театру імені Уласа Самчука.
200x140-images-stories-istoruku-25[1]Літературні читання “ПівКоло” – це творчі зустрічі, на яких можна прочитати, побачити і почути свіжі літературолабіринти, кіноексперименти, книговинаходи і музикознахідки. Це простір натхнення та позитиву, який створює історико-філологічний факультет разом із обдарованими учнями та студентами міста Рівного.  Щоразу на “ПівКоло” ми запрошуємо рідних літераторів із МЕГУ, студентів Малої академії наук, учасників літературних об’єднань міста, цікаві музичні колективи, режисерів-аматорів, художників, видавців тощо – тобто людей, які дарують світові незвичайні ідеї.

Літературне «ПівКоло» вперше утворилося у 2010 році з нагоди Дня української писемності.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>